Przyczepki do quada wałcz

Jakie są dodatki do quada?

Quad jest bardzo praktycznym pojazdem. Radzi sobie zarówno na asfalcie, jak i na drogach piaszczystych, dzięki czemu w wielu przypadkach może być najwygodniejszym dostępnym środkiem transportu (przede wszystkim na wsi, gdzie drogi często nie są za dobre). Niemniej jednak co uczynić w sytuacji, kiedy należy zabrać ze sobą jakiś większy ekwipunek? Trzymanie go na kolanach w trakcie jazdy nie jest przecież najbezpieczniejsze, a dodatkowo ryzykujemy upuszczeniem przedmiotu. 
Jeśli powyższa okoliczność zdarza Wam się niejednokrotnie, to trzeba pomyśleć o zakupie przyczepki do quada. Jest to komfortowe wyjście, które dopuszcza na przemieszczanie też większych ekwipunków, a przy okazji nasze zdrowie nie jest w żaden sposób zagrożone. O ile podróżujemy bez ryzyka, naturalnie. 
Przyczepki do quada mogą kosztować nawet ponad 2000 zł, jednakże na rynku da się wyszukać dużo tańszych modeli. Z drugiej strony, zawsze da się poszukać używanej, jeżeli koszt nowiutkiej będzie pomimo wszystko zanadto wygórowana.


sitemap